Zoopark Karlštejn se školní družinou

Publikováno: 19.5.2024 Autor(ka): Michala Lebedová Kránerová

Třetí květnovou středu jsme vyrazili s druháky a třeťáky vlakem na výlet do Zooparku na Karlštejn.

Počasí bylo jako na objednávku, nálada byla skvělá a všichni jsme se těšili na to, co nás čeká.
Byli jsme mile překvapeni tím, kolik zvířat jsme si mohli zblízka prohlédnout a mnoho z nich i nakrmit. Nejvíce děti zaujala tato zvířata: lamy, opice, tygři, zebry, kozy, osli a králem všech zvířat byl samozřejmě lev a lvice. Dokonce jsme si mohli pohladit oslíka a malé kůzlátko, kteří se volně procházeli mezi návštěvníky. Na závěr nechybělo doplnění energie a osvěžení ve formě zmrzlin a ledových tříští. Před odchodem si někteří koupili plyšová zvířátka nebo jinou památku na tento skvělý výlet. Velkou pomocí pro nás byla naše bývalá žákyně Eliška, která je u nás v rámci pedagogické praxe. Jsme moc rádi, že se k nám naši žáci rádi vrací.
Martina a Liduška – vychovatelky ŠD