Výsledky olympiády v anglickém jazyce - II. stupeň

Publikováno: 30.1.2023 Autor(ka): Michala Lebedová Kránerová

Školní kolo olympiády v anglickém jazyce se těší každoročně velkému zájmu našich žáků.

Letošní druhostupňová vědomostní soutěž přilákala 14 soutěžících v kategorii I. A (6. a 7. ročníky) a 16 zájemců v kategorii II. A (8. a 9. ročníky). Vítězové obou kategorií budou reprezentovat naši školu v obvodním kole pro Prahu 5 a Prahu 13.

S mladšími žáky II. stupně si zasoutěžila také letošní prvostupňová vítězka Claudia Krkoška (4. A), která se umístila na úžasném 5. místě. Srdečně gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů při rozvíjení svého nadání!

Kategorie I. A

  1. Šimon Štička (6. B)
  2. Alice Popová (7. A)
  3. Áron Mark Zala (6. A)

Kategorie II. A

  1. Shishkina Vasilisa (9. B)
  2. Pirnerová Sára (9. B)
  3. Serikpayeva Amira (9. A)

Podrobnější informace týkající se dosažených výsledků v jednotlivých disciplínách získají žáci i rodiče prostřednictvím svých třídních učitelů.

Za organizační tým OAJ

Zdeněk Kauer