Společné vystoupení

Publikováno: 19.6.2023 Autor(ka): Michala Lebedová Kránerová

V polovině měsíce června jsme se rozloučili s prací v dramatickém kroužku a v kroužku flétniček.

Uspořádali jsme společné vystoupení pro rodiče a blízké a také pro spolužáky z prvního stupně. Odehrána byla celkem tři představení. Děti z kroužku flétniček ukázaly, co se za tento školní rok naučily. Moc jim to šlo a lidové písničky v jejich provedení všichni poznali a rádi si je i zazpívali. Žáci z dramatického kroužku si připravili tři pohádky. V pohádce „Sněhurka a sedm trpaslíků“ účinkovaly nejmladší děti. Několik pohádek o „Zlobilkách“ představily děti ze třetích a čtvrtých tříd. Nakonec nejstarší žáci  uvedli pohádku Tajemství staré bambitky. Po představení následoval náš již tradiční raut, na který nám svými dobrotami přispěli rodiče. Moc jim tímto děkujeme. Společně se pak těšíme na další spolupráci v novém školním roce.

Hana Zdvihalová a Jana Veverková