Školní rok zahájen

Publikováno: 2.10.2024 Autor(ka): Michala Lebedová Kránerová

Žáci 3. B zahájili nový školní rok s nadšením a energií sobě vlastní.

Jsou připraveni na všechny výzvy, se kterými se mohou potkat. Dozvěděli se, co je ve třetí třídě čeká a na co se mohou těšit. Během prvního týdne se rozdělili do skupin, vymysleli si zajímavé názvy a návrhy plakátů vtipně ilustrovali.
V pracovních činnostech mají možnost vyzkoušet si roli vyučujícího, což je zvláště oblíbené. Celou hodinu si sami připraví, vedou a pomáhají ostatním při práci.
Třetí ročník je obdobím, kdy se žáci začínají více zaměřovat na samostatnost a zodpovědnost za své studium. Během celého roku si povedou čtenářské portfolio a pravidelně se budou zamýšlet u tvůrčího psaní. Pro zpestření výuky využijeme k procvičování a osvojování učiva také iPady, kde lze zábavnou formou rozvíjet své dovednosti v různých předmětech.

Martina Bejvalová