Školní družina v kině

Krásný zážitek měli žáci 1. a 2. ročníků v den pololetního vysvědčení.

Se školní družinou se svezli vlakem a zamířili do kina. K představení nesměl samozřejmě chybět oblíbený popcorn. Další akce připravujeme, je tedy na co se těšit.

Martina Bejvalová

Publikováno: 3.2.2023 | Autor(ka): Michala Lebedová Kránerová