Škola v přírodě 8. a 9. tříd

Publikováno: 5.10.2022 Autor(ka): Michala Lebedová Kránerová

I letos se žáci 8. a 9. ročníků vydali na začátku školního roku na ozdravný pobyt, tentokrát do rekreačního střediska v srdci Brd u Sobenského rybníka.

V rámci pobytu čekal na děti pestrý program. Hned ze začátku týdne se ještě za slunečného počasí všichni účastníci vydali na celodenní výlet na druhý nejvyšší vrchol Brd – Prahu. Po návratu z výletu došlo na opékání buřtů a zpěv u táboráku.  V druhé půlce týdne se počasí trochu pokazilo, to nám ale nebránilo k dalším aktivitám. Každé ráno začínalo pořádnou rozcvičkou, následovala dopolední výuka a odpolední program – týmové soutěže a sportovní hry. Poslední večer nemohla chybět závěrečná diskotéka.

Všem žákům moc děkujeme za účast a věříme, že si pobyt užili a budou na něho dlouho vzpomínat!

Wilczková Lucie a tým pedagogů