Škola v přírodě 1. a 2. tříd

Publikováno: 21.5.2023 Autor(ka): Michala Lebedová Kránerová

Teplice nad Metují...

První den po příjezdu a vybalení následovala hra na hřišti a procházka po okolí.

Druhý den jsme se vydali na celodenní výlet do Adršpašských skal. Zážitek to byl velký pro všechny. Zvládli jsme 15 km s úsměvem. Po večeři přijela pošta. To bylo radosti!

Třetí den jsme i přes nepřízeň počasí pobyli venku, učili se, a dokonce využili i tělocvičnu.

Ve středu jsme začali den rozcvičkou v tělocvičně. Po bohaté snídani jsme vyrazili na výlet do Náchoda. Byli jsme na zámku, kde bydleli princové a princezny. Druháci pak jeli prozkoumat vojenský bunkr Voda. Prvňáci si poslechli koncert dětí z místní lidušky. Po večeři byly děti potěšeny vašimi dopisy. A veliká radost byla z balíčku, který k nám nečekaně dorazil.

Poslední výlet do Teplických skal byl krásným ukončením týdne plných výletů a her. Prošli jsme se v krásném prostředí a potkali zmiji obecnou. Po něm nás čekal dokonalý oběd se salátem a dezertem. Téměř všechny děti si přidávaly jak polévku, tak druhé jídlo.

Na závěr chceme jménem celého kolektivu pedagogů 1. a 2. tříd ZŠ - Řeporyje poděkovat za úžasný přístup a výborné jídlo Penzionu Metuje. Doporučujeme všem!

penzion Metuje