Putování po moravských krajích

Publikováno: 16.6.2024 Autor(ka): Michala Lebedová Kránerová

Vlakem za dobrodružstvím - 4. třídy

Ostrava - Landek byla první zastávka, kde si děti nasadily helmy a vydaly se prozkoumat šachty a těžbu uhlí.

Odpočinek na hřišti než přijede další spoj, který nás doveze do kempu, kde budeme stavět stany a opékat buřty.

V pondělí jsme se vydali na Pustevny a navštívili jsme sochu Radegasta a stezku Valaška.

Pondělí jsme zakončili v bazénu, na seznámení s papoušky a večerním cvičením.

V úterý jsme zavítali do Olomouce na orloj a syrečky. Poté jsme navštívili muzeum Baťa, před filmovými ateliéry jsme si dali pizza piknik a den jsme zakončili vlastní animací.

Ve středu nás čekala návštěva Punkevní jeskyně s Macochou, což byl pro děti opravdu velký zážitek. Poté jsme se přesunuli do bazénu a den zakončili hraním her a velkou oslavou. Nyní již sedíme ve vlaku a míříme směr Praha.