Prvostupňová olympiáda z anglického jazyka – průběh a výsledky

Publikováno: 16.1.2023 Autor(ka): Michala Lebedová Kránerová

S pořádáním školních jazykových soutěží se setkáváme u druhostupňových školáků běžněji než u jejich mladších spolužáků. Ve snaze zvrátit tento trend uspořádala řeporyjská škola vůbec poprvé soutěž v anglickém jazyce i pro své prvostupňové zájemce – převážně ze 4. a 5. tříd.

Seznam přihlášených soutěžících navíc doplnil zástupce 3. ročníku Matyáš Chromík, který v konkurenci 23 starších dětí obsadil obdivuhodné 12. místo. Za toto umístění si oprávněně zaslouží naše obrovské uznání. Blahopřejeme!

Žáci soutěžili v disciplínách čtení, poslech a mluvení, za které mohli získat celkem 49 bodů. Znalosti školáků byly velmi vyrovnané. O tom svědčí skutečnost, že v první desítce dělil od sebe jednotlivé soutěžící většinou zisk jediného bodu navíc. V souboji o třetí místo rozhodl dokonce pouhý půlbod.

Všem žákům děkujeme za účast v soutěži a přejeme mnoho školních úspěchů!

Na závěr pogratulujme těm nejúspěšnějším!

1. Krkoška Claudia (4. B)
  2. Rudolfová Sofie (5. B)
  3. Durchánková Barbora (5. A)

Vážení rodiče!

S  dotazy ohledně umístění a konkrétních výsledků svého dítěte se, prosím, obracejte na jednotlivé třídní učitelky. Děkujeme za pochopení!

Tým pořádajících pedagogů

Zdeněk Kauer