Pozor, zoubky!

Publikováno: 26.3.2023 Autor(ka): Michala Lebedová Kránerová

Přestože letošní zima celkem šetřila opravdovým „ladovským“ počasím,

dokázaly si ji páté třídy užít, jak jen to šlo. Nejen, že našim bobům neunikla jediná sněhová vločka, která se v Praze udržela, ale zejména pár lekcí bruslení oživilo běžné hodiny tělesné výchovy.

K našemu obrovskému překvapení byly všechny děti zkušenými bruslaři, takže s nimi instruktoři mohli zkoušet i různé obraty, přešlapování nebo složitější typy jízd. Byla nádhera sledovat, jak někteří po ledě doslova tančí. Nejednomu z nich se z ledu vůbec nechtělo odcházet. Byly jsme na ně opravdu pyšné. A ještě pyšnější jsme byly, když nám je instruktoři pochválili za perfektní spolupráci a chování při výuce.

Proto i my tímto děkujeme všem páťákům za příkladnou reprezentaci školy a už se s nimi těšíme na další akce, při kterých si užijeme spoustu zábavy.

Andrea Šerclová a Eva Staňová