Olymp florbal

Publikováno: 7.8.2023 Autor(ka): Michala Lebedová Kránerová

Máme za sebou letošní poslední florbalový turnaj školních kroužků, který byl pořádaný ve sportovní hale SH Lužiny na pražských Stodůlkách.

Turnaje se účastnili kluci a holky ze základních škol z Prahy a středních Čech. Během zápasů sportovci změřili své síly, ale rovněž si užili spoustu zábavy s kamarády. Za jejich skvělé florbalové výkony jsme na ně byli pyšní nejen my, trenéři, ale také rodiče, kteří přišli na turnaj fandit.

Děti ze všech základních škol soutěžily ve třech věkových skupinách, a to 1. - 2. třída, 3. – 4. třída a

5-7. třída.

V kategorii 3. - 4. třída soutěžily děti za tým ACHILLES.

Závěrem bychom rádi poděkovali všem hráčům a hráčkám, kteří se turnaje zúčastnili. Velký dík náleží rovněž rodičům, rodinným příslušníkům a všem fanouškům, kteří přišli své ratolesti podpořit.

Také bychom Vám rádi popřáli klidný konec školního roku a příští rok se těšíme na další spolupráci!

OLYMP FLORBAL