Halloweenské přespávání 4.A a 4.B

Publikováno: 3.11.2023 Autor(ka): Michala Lebedová Kránerová

Přiblížil se večer, na školu se snesla tma…

Nejlepší čas obléknout halloweenský kostým a vyrazit na první přespávačku se svými spolužáky.
Nejprve nás čekalo dlabání dýní a výzdoba tříd. Dost nám při práci vyhládlo. Nezbývalo, než si přichystat večeři. Jak jinak, než na ohni. Déšť se nám snažil naše hody překazit, ale neuspěl. S plnými žaludky jsme se vrátili do tříd a chviličku zrelaxovali, než jsme se vydali po dýňovém přehlídkovém molu předvést svůj nádherný kostým. Fantazie dětí nebrala mezí, všem to strašně moc slušelo. Celý program završila diskotéka a noční bojovka v prostorách temné školy.
Nakonec nám nezbylo nic jiného, než zalézt do připravených pelíšků a usínat u filmu na dobrou noc.
Celý večer se vydařil, všichni jsme si ho báječně užili. Přes bohatý program se nikdo nestačil bát…

Andrea a Míša