Den bez batohů

Publikováno: 8.6.2024 Autor(ka): Michala Lebedová Kránerová

Tuto akci pořádal žákovský senát.

Dobrý den, moje jméno je Jaroslav Šimák a dnes jsem se rozhodl vám popsat školní akci „no back pack day“, která se konala dne 30. května na naší škole. Tuto akci pořádal žákovský senát. Akce se konala přímo v budově školy a zúčastnili se jí žáci prvního i druhého stupně. Vyhlášení a hodnocení prováděl senát, který chodil do všech tříd a vybíral nejoriginálnější nápady.
Akce spočívala v tom, že si každý žák donesl své učebnice a pracovní sešity ve všem ostatním jen NE v aktovce. Nápady žáků byly často velmi originální. Někteří si své učení donesli například v nákupním košíku, jíní zabalené v šátku a další třeba v popelnici nebo káře. Asi nejoriginálnějším a nakonec také vítězným nápadem nakonec byla kánoe, ve které si doneslo své učení hned několik žáků sedmé třídy. Akce se žákům moc líbila a již přemýšlejí, v čem originálním si své učení donesou příště.

Za žákovský senát Jarda.

https://www.nobackpackday.org/