Čtvrťáci pomohli zvířatům v Safari parku

Čtvrťáci pomohli zvířatům v Safari parku

Publikováno: 28.3.2021 Autor(ka): Michala Lebedová Kránerová

Žáci 4. A ve spolupráci s paní učitelkou třídní a rodiči podpořili Safari Park ve Dvoře Králové.

Spolu s pandemií koronaviru dopadají negativní opatření i na zoologické zahrady a jejich obyvatele. Proto jsme se rozhodli podpořit projekt „Pozvi zvíře na oběd“. Díky vybrané částce 6 100,- Kč jsme mohli pozvat 33 druhů zvířat z tohoto parku na snídani, oběd, či brunch. Všem rodičům a dětem patří velký dík za součinnost a ochotu pomoci.

Karolína Koutecká

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Tagy

pozvizvirenaobed