Bezplatný internet na 2. pololetí pro žáky znevýhodněných rodin

Publikováno: 17.1.2021 Autor(ka): Michala Lebedová Kránerová

Bezplatné datové připojení na 6 mesíců jako podpora znevýhodněných rodin. 

Nezisková organizace expertních dobrovolníků Česko.Digital přichází s nabídkou, že díky spolupráci s partnery CETIN, T-Mobile, O2, Telly, 365i a Vodafone může na 6 měsíců BEZPLATNĚ připojit k internetu až 1500 potřebných domácností - mezi nimi by mohli být i žáci z naší školy.

Bezplatné datové připojení na 6 měsíců je včetně instalace a modemu, jedná se o pevný internet, vázaný na konkrétní adresu, a tedy o stabilní a rychlé připojení.

Po vypršení bezplatné šestiměsíční lhůty nebude smlouva automaticky prodloužena, ale operátor vznese dotaz, zda si rodina přeje ve službě pokračovat. Pokud rodina nebude chtít službu nadále využívat, je nezbytné zaslat modem operátorovi zpět.

Víte-li o žácích, kteří mají s připojením k internetu problémy, propojte se s místně působící sociální organizací, která v naší lokalitě zabezpečuje podporu znevýhodněných rodin. Přehled spolupracujících neziskových organizací, sociálních služeb najdete zde.

Nepovedlo-li se Vám i přes snahu spojit se s místní sociální organizací, obraťte se, prosím, na nás pro individualizované řešení.

S našimi dobrovolníky můžete také stále bezplatně probrat konkrétní situaci v rámci online výuky na naší škole a získat doporučení vhodného řešení - stačí vyplnit tento formulář.

Tagy

Online výuka