Angličtina od první třídy

Angličtina od první třídy

Publikováno: 25.2.2021 Autor(ka): Michala Lebedová Kránerová

Na naší škole se učíme anglicky hned od první třídy. Ze začátku se děti formou her a písní seznamují s cizím jazykem. 

 Již po prvním měsíci se zvládne každý žák v angličtině představit a říct něco málo o své rodině, případně svých domácích mazlíčcích. Po pár týdnech si děti zvládají například i objednat jídlo nebo říct, co rády dělají. Důležité je, aby se děti nebály mluvit a byly řádně připravené na druhou třídu, kde se již učíme i anglicky psát. V začátcích mají žáci hodinu týdně, od třetí třídy mají angličtinu třikrát do týdne. V dalších ročnících se snažíme zejména rozšiřovat slovní zásobu a skrze poslechy rozumět různým přízvukům a pilujeme perfektní výslovnost.

Klára Kubištová

Tagy

1. ročník - Anglický jazyk