Výstava dýní

Publikováno: 4.1.2024 Autor(ka): Michala Lebedová Kránerová

Minulý týden jsme se rozhodli udělat něco trochu jiného s naší školní družinou,

a tak jsme se vydali na výlet do Botanické zahrady, kde právě probíhala zajímavá výstava dýní. Byl to den plný zábavy a nových poznatků pro nás všechny. Když jsme dorazili na místo, byli jsme okouzleni krásnými podzimními barvami a atmosférou. Děti byly ohromeny množstvím barev, tvarů a velikostí dýní, které se před nimi rozkládaly. Vidět jsme mohli například gejši, kolo, samuraje, dýňové piškvorky, draka, lampiony a mnoho dalšího. Návštěva výstavy dýní byla také skvělou příležitostí pro učení se o ekosystémech a péčí o rostliny. Den jsme zakončili návštěvou hřiště, kde jsme také příjemně posvačili. Cestou zpět jsme si povídali si o tom, co jsme viděli a zapamatovali si. Byl to skvělý způsob, jak provázat učení se zábavou. Těšíme se na další podobné výlety a dobrodružství s naší školní družinou.

Martina Bejvalová