MS Teams

Publikováno: 27.8.2021 Autor(ka): Jakub Novotný

Na distanční výuku jsme se připravovali.

Na možnost omezení výuky v důsledku koronavirové pandemie se žáci i učitelé během září i října pečlivě připravovali. Pedagogický sbor absolvoval 8. 9. a 22. 9. dvě školení v užívání aplikace MS Teams. Získané znalosti otestovali vyučující společně s žáky nanečisto v průběhu prezenční výuky.

Pro případ potřeby jsme pro Vás - žáky i rodiče - připravili "uživatelský manuál", který Vám pomůže s MS Teams pracovat a účastnit se na distanční výuce.

Pokud potřebujete resetovat heslo do MS Office, abyste se mohli přihlásit do MS Teams, kontrolujte, prosím, své zprávy v elektronické žákovské knížce. Je to pro správce nejrychlejší a nejspolehlivější způsob, jak Vás kontaktovat s dalšími instrukcemi.

Pokud byste měli problémy s přihlašovacími údaji, jakož i v případě ostatních dotazů ohledně MS Teams, neváhejte se, prosím, obrátit na e-mail novotny@zs-reporyje.cz

Tagy

Distanční výuka - MS Teams